Пятница, 19.10.2018, 03:07
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Март » 25 » Банер вірус. Розблокувати комп'ютер від вірусу
12:31
Банер вірус. Розблокувати комп'ютер від вірусу

Банер вірус. Розблокувати комп'ютер від вірусу

Кожен день, користувачі використовують інтернет, і кожен день тисячі комп'ютерів заражаються вірусами. Одним з найбільш складних вірусів, для користувача, є банер. Багато антивіруси не можуть визначити банер вірус і видалити його. Рядовий користувач і поготів не може впоратися з банером на робочому столі. Але є одна методика, слідуючи якій можна видалити вірус з комп'ютера і розблокувати робочий стіл користувача. Саме про цю методику наша комп'ютерна допомога і раскажет в даній статті.

Для початку давайте розберемося, що нам буде потрібно для видалення банер вірусу.

   1. Робочий комп'ютер (з необмеженими можливостями) для викачування і створення завантажувального диска Live CD.
   2. Сам образ «живої» операційної системи.
   3. Програма для редагування реєстру windows, з можливістю вибору директорії windows (приклад erd commander).
   4. Антивірусні програми для подальшого сканування операційної системи на наявність вірусів.
   5. Ну і, звичайно ж, невеликий досвід роботи на комп'ютері.

Вам необхідно завантажити образ Live CD і записати його на диск (CD або DVD). Також деякі версії, можливо, завантажити зі знімного носія usb (флешки, жорсткого диска). Після того як образ створений (для кожного образу свій спосіб створення) необхідно виставити в Bios завантаження з вашого носія.

Далі після того як ви завантажили «живий диск» слід відкрити редактор реєстру, і вказати де розташовується ваш кореневий каталог windows (розташування на диску вашої операційної системи). Потім щоб визначити і видалити вірус необхідно перевірити гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogon. В цій гілці нас цікавить параметр Shell і Userinit. Значення цих параметрів мають бути такими: Userinit - C: Windowssystem32userinit.exe, (весь шлях наступний після коми вказує на розташування файлу вірусу). По цьому шляху слід пройти через провідник і видалити вірус файл. Далі перевіряємо параметр Shell. Його значення повинне бути Explorer.exe. Якщо воно інше, слід також визначити місце розташування файлу вірусу і видалити його.

Наступним кроком ми перевіряємо параметр автозавантаження. У тому ж реєстрі ми переходимо на гілку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun. Тут необхідно уважно переглянути всі програми, які стартують при запуску windows. Якщо ви побачите сумнівні записи, що ведуть у папки temp і temporary internet files, можете сміливо їх видаляти.

Після чищення двох цих гілок, перезавантажте комп'ютер. Windows повинен завантажитися у звичайному режимі. Для повної впевненості запустіть антивірусний сканер від компанії доктор веб CureIt. Після виявлення вредоностних програм антивірусним сканером, виконайте перед написані дії і видаліть віруси з комп'ютера.
Просмотров: 1309 | Добавил: Master_Loki | Теги: комп'ютер, вірус, Банер, розблокувати | Рейтинг: 2.0/1

Помощь On-Line
t>