Пятница, 19.10.2018, 04:17
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Апрель » 3 » Браузер Google Chrome. Можливості та функції браузера
15:11
Браузер Google Chrome. Можливості та функції браузера

Браузер Google Chrome. Можливості та функції браузера

 На даний момент, браузер Google Chrome, є однією з найпопулярніших програм для Web-серфінгу. Браузер забезпечує досить високу швидкість роботи з Web сторінками, а по стабільності і безпеки випереджає своїх колег. Користувальницький інтерфейс браузера Google Chrome простий і ефективний, тому багато корисні функції просто не видно.
    У цій статті ми не будемо розглядати технічні особливості браузера, а розглянемо його функціональні можливості, які можуть бути корисні і навіть необхідні користувачам.
    Однією з головних особливостей браузера Google Chrome є те, що кожна Web-сторінка є самостійним процесом. У браузері є встроєний диспетчер задач, який подібний диспетчеру задач Windows і дозволяє управляти поточними процесами, споживанням пам'яті і ресурсів процесора для кожної окремо взятої вкладці. Викликати диспетчер задач Chrome можна або через меню інструменти або за допомогою комбінації клавіш «Shift + Esc».
    Не маловажним нововведенням браузера Google Chrome є можливість використання адресного рядка не тільки для переходів на Web сторінки, але і для введення пошукових запитів. Пошук здійснюється у тій пошуковій системі, яка встановлена ​​в браузері за замовчуванням. Вибрати пошукову систему можна при установці браузера або на вкладці меню «параметри». Якщо пошуковою системою за замовчуванням у Вас вибрано пошук «Google», то Вам стають доступні такі приємні дрібниці, як калькулятор, конвертер одиниць виміру і валют по курсу обміну. Введення запиту здійснюється в адресний рядок, після натискання комбінації клавіш «Ctrl + K».
  Для користувачів, які на увазі робочої необхідності або власної допитливості працюють з кодом сторінок, в браузері прісутствет можливість активації додаткової панелі інструментів. Панель інструментів розробників Google Chrome стає доступною при натисканні комбінації клавіш «Ctrl + Shift + I».
    Дуже цікавим є можливість роботи в режимі інкогніто. При активації даного режиму браузер забезпечує безпечну навігацію, а при закритті Web-сторінки видаляє з комп'ютера сліди її відвідування користувачем. Одночасно можна працювати в звичайному режимі і режимі інкогніто. Щоб включити режим інкогніто необхідно виконайте такі дії:

     Відкрийте меню Chrome; Режим "Інкогніто" Google Chrome
    Вибрати інкогніто;
    Відкриється нове вікно зі значком інкогніто.

    Можна так само натиснути на посилання правою кнопкою миші і вибрати «Відкрити посилання в анонімному вікні».
    За допомогою функції «Закріпити вкладку» можна легко заощадити місце на панелі завдань. Даная функція актуальна, якщо Ви працюєте з безліччю сторінок, і потрібно систематизація і економія місця. Закріплена вкладка поміщається в украй можливу позицію з лівого боку і мінімізується до стану іконки сайту. Для активації даної функції досить просто натиснути правою кнопкою мишки на вкладці сторінки і вибрати пункт «Закріпити вкладку».
    Для сторінок, до яких потрібно завжди мати швидкий доступ, в Google Chrome реалізована можливість зробити з будь Web сторінки самостійний додаток, ярлик на яке можна буде розмістити в меню пуск, на робочому столі і в панелі швидкого запуску. При запуску збереженої подібним чином станиці - вона відкриється в окремому вікні, що досить часто є необхідним при роботі в інтернеті.
Процес завантаження файлів теж зазнав деяких змін, в порівнянні з традиційними варіантами. Всі викачувані файли, за замовчуванням зберігаються в папці «Downloads» і відображаються у вигляді значків, в нижній частині екрана. При необхідності Ви легко можете простим перетягуванням іконки зберегти файли на робочому столі або в будь-який інший папці.
Просмотров: 3310 | Добавил: Master_Loki | Теги: функції, Можливості, Браузер, Google Chrome | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>