Суббота, 17.02.2018, 22:31
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Чому гальмує інтернет
11:30
Чому гальмує інтернет

Чому гальмує інтернет

Кожен користувач часто стикається з проблемами доступу в Інтернет, так званими гальмами. Досить часто причиною цього є фактори, які з'явилися на нашій стороні і які ви можете виправити самостійно. Чому гальмує інтернет і як це виправити - про це ми поговоримо далі.

Підключення мережевого кабелю до ноутбука

Причина гальм з інтернетом

Для початку вам необхідно встановити можливу причину так званих гальм Інтернету. У першу чергу зайдіть на сервіс вимірювання швидкості інтернету і перевірте її. Про те, як виміряти швидкість інтернету ми вже розповідали вам у наших минулих статтях. Рекомендуємо скористатися кількома сервісами, для того щоб отримати більш-менш точну інформацію про свою швидкості. Також, щоб перевірити фактичну швидкість доступу в Інтернет - запустіть завантаження великого файлу з торрента. Якщо швидкість відповідає заявленій, то проблема можливо з комп'ютером, якщо ж швидкість не відповідає заявленій, то для цього необхідно перевірити підключення.

Допоможе орієнтовно визначити проблему - пінг. Якщо вам відомий адресу свого DNS сервера, то Пропінгуйте його, якщо ж ні, то пінг адресу DNS серверів Google. Для того щоб справити пінгування відкрийте командний рядок і введіть команду:

    ping-n 100 8.8.8.8

Таким чином, ви дасте команду обміну пакетами з вказаним віддаленим пристроєм. Якщо буде отримано 100%, тобто всі 100 пакетів, то з підключенням все нормально, занижується сама швидкість інтернету самим провайдером, або ж вашими пристроями. Якщо ж пакети передані не в повній кількості і є втрачені пакети, то причина гальм в проблемі на лінії.

Чому гальмує інтернет на ноутбуці чи комп'ютері

Найбільш частою причиною проблеми з доступом в Інтернет на ноутбуці є проблема з доступом Wi-Fi, вирішення проблеми ми опишемо трохи нижче.

Чому гальмує відео в Інтернеті при нормальній швидкості

Можливо, причина проблем з відтворенням відео в Інтернеті пов'язана з тим, що ваш комп'ютер не достатньо потужний і йому не вистачає ресурсів для нормального відтворення відео. Найчастіше це відбувається, коли ви хочете подивитися відеоролик великого дозволу в HD форматі (720р або 1080р). Якщо ваш комп'ютер має слабкі параметри, то в такому випадку його необхідно апгрейдити.

Чому гальмує інтернет ввечері

Гальмувати інтернет найчастіше може ввечері, коли в мережу Інтернет виходить велика кількість користувачів і при цьому лінії і канал інтернету не витримують такого навантаження, тоді загальна швидкість у користувачів починає падати. Вирішити проблему можна тільки колективної заявкою користувачів, щоб провайдер або збільшив свою зовнішню швидкість інтернет-каналу (якщо причина в цьому), або ж простягнув в «проблемний район» додаткову лінію.

Оптичний кабель

Чому гальмує інтернет через роутер

Не менш частою проблемою гальм інтернету є роутер. Щоб встановити чи є роутер причиною низької швидкості і зависань, для цього необхідно вимірювати швидкість інтернету при підключенні через нього, а потім підключити мережевий кабель безпосередньо до комп'ютера або ноутбука. Якщо без роутера швидкість нормальна, значить причина в ньому.

Перевірте всі свої пристрої, які підключені до роутера, можливо, що хтось із членів вашої родини завантажує щось з Інтернету.

Чому гальмує інтернет через Вай-Фай

Ще одна причина проблем з інтернетом - сама мережа Wi-Fi. Тобто в мережі може знаходитися Wi-Fi пристрій з точно такою ж назвою як у вас, або ж канал Wi-Fi, на якому ви працюєте, перевантажений. У даному випадку рекомендується перейменувати свою мережу Wi-Fi і встановити інший канал зв'язку. Як правильно налаштувати Wi-Fi мережу ми вже вам розповідали.

Обов'язково перевірте наявність пароля на Wi-Fi, так як якщо його немає, то можлива причина гальм інтернету в тому, що хтось підключився до вашої мережі, і використовує ваш інтернет-канал.
Просмотров: 3099 | Добавил: Master_Loki | Теги: wi fi, Вай-фай, тормозить, компьютер, інтернет, ноутбук, повільно, гальмує | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>