Четверг, 22.03.2018, 04:50
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Для чого потрібна група в Вконтакті
15:02
Для чого потрібна група в Вконтакті

Для чого потрібна група в Вконтакті

У виду широкої популярності соціальної мережі Вконтакте, велика кількість її користувачів створюють різні групи. Групи, як правило, об'єднують користувачів по спільним інтересам і темами. Якщо у вас і у ваших однодумців є чим поділитися з іншими користувачами, то завдяки створенню групи Вконтакте, ви зможете вирішити дане питання.

Якщо у вас є щось цікаве, і ви хочете цим поділитися з іншими учасниками соціальної мережі Вконтакте або ж хочете об'єднати в ній всіх однодумців у якій-небудь області, то для цього створюється спеціальна група. На сьогоднішній день групи в Вконтакте діляться на 3 види:


- Група - створюється для спілкування, обміну інформацією та медіа-контентом;

- Публічна сторінка - створюється для особистого наповнення новин або інформацією;

- Захід - створюється для інформування про проведеному заході: вечірок, концертів тощо


Напевно вам цікаво більш детально вивчити всі види груп, щоб вибрати максимально відповідну під свої потреби. Отже, почнемо по порядку.

Яку групу можна створити в Вконтакте

Група

Проста група підійде вам для створення групи на основі інтересів, де тільки обмежена кількість людей або ж всі учасники групи зможуть наповнювати її своїми матеріалами. Наприклад, група присвячена автозвуку або тюнінгу авто, якої музичної групи, виконавцю і т.п. Для того щоб групу наповнювали не лише ви, а ще й передплатники, то необхідно виставити відповідні параметри в налаштуваннях.

Публічна сторінка

Публічна сторінка створюється з метою інформування користувачів Вконтакте. Наприклад, у вас є свій інтернет-магазин і щоб отримати потенційних покупців, а також проінформувати про надходження нового товару своїх постійних клієнтів - ви створюєте публічну сторінку, користувачі на неї підписуються і отримують найсвіжішу інформацію. Те ж саме стосується і вашої компанії, яка наприклад, спеціалізується на наданні послуг.
Для веб-майстрів публічна сторінка допоможе залучити додатковий трафік на сайт, якщо ви будете публікувати опис новин сайту і посилання на них у даній сторінці, то користувачі, які вас читають у Вконтакте, можуть перейти на ваш сайт, щоб прочитати повну версію статті.

Захід

Захід - даний вид груп створюється з метою інформування та залучення до нього людей. Наприклад, ви менеджер клубу і готується грандіозна вечірка, наприклад, на честь Дня народження клубу. Для того щоб підживлювати інтерес передплатників (потенційних відвідувачів) ви можете публікувати фотозвіт про те, як іде підготовка до заходу: публікуючи фотографії монтажу декорацій, додаючи рекламні ролики тощо На стіні заходу буде написана дата заходу, його час і місце проведення та інша інформація. Якщо ж, наприклад ви організуєте зустріч клубу тюнінгованих авто, то на стіні заходи можете розповісти про місце проведення заходу, датою та іншої організаційної інформації. Також ви зможете викладати цікаві матеріали: фотографії учасників та їх авто, фотографії з минулих заходів тощо
Яку групу краще створити в Вконтакте - вирішуйте виходячи з вищевикладеного опису. Давайте ж коротко розглянемо створення і налаштування кожного з цих видів груп.
Просмотров: 1255 | Добавил: Master_Loki | Теги: в Вконтакті, Для чого, група, потрібна | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>