Суббота, 17.02.2018, 22:45
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Як можна знайти людину, якого не знайшли
14:31
Як можна знайти людину, якого не знайшли

Як можна знайти людину, якого не знайшли

Знайти людину в Інтернеті, якщо його немає в соціальних мережах або ви маєте дуже мало інформації про нього, можна таким способом. Може бути, ви бачили або знаєте, що дана людина спілкувався або дружив з кимось кого ви знаєте, таким чином можна спробувати знайти людину через його друзів. Також можна спробувати знайти людину через його однокласників, одногрупників або родичів.

Давайте наведемо приклад. Ви хочете знайти в Інтернеті людину, яка працює в магазині, філія якого розміщений у торговельно-розважальному центрі. Наприклад, ви не змогли знайти цю людину в соціальних мережах, або ж не знаєте імені або прізвища, але знаєте, що співробітник цієї людини спілкується з вашою подругою, яка працює в бутику, в цьому ж торгово-розважальному центрі. Таким чином, спробуйте спочатку знайти співробітника тієї людини, якого ви шукайте, на сторінці соціальної мережі своєї подруги, через якого можна знайти вже того, кого шукайте. У своєму ж випадку дійте за такою ж схемою і логічного ланцюжка.

Те ж саме стосується і друзів дитинства, однокласників, а також одногрупників. Якщо ви не можете знайти конкретної людини, то спробуйте знайти його через осіб, з якими він або вона спілкувалися, або ж через їх родичів. Наприклад, ви шукайте свою однокласницю, але ви не можете знайти її в соціальних мережах, так як не знаєте, де вона живе і яка в неї прізвище по чоловікові. Спробуйте знайти її через друзів і родичів, наприклад, якщо у неї є брат, то спробуйте знайти спочатку його.

Що робити, якщо пошуки не дали результатів? Якщо ви хочете знайти людину, а не просто інформацію про нього, тоді скористайтесь послугами служби телепередачі «Жди меня», де команда людей, які мають досвід в пошуку, допоможуть вам знайти шуканого людини. Можливо, що навіть людина, якого ви шукайте, сам шукає вас і подав заявку про пошук в дану службу.
Просмотров: 1271 | Добавил: Master_Loki | Теги: не знайшли, можна, як, людину, інтернет, знайти | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>