Воскресенье, 09.12.2018, 22:04
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Як обрізати фотографію на комп'ютері
11:27
Як обрізати фотографію на комп'ютері

Як обрізати фотографію на комп'ютері


У всіх у нас є вдома фотоальбом. У 80-их фотографії друкували вдома, проробляючи довгу і нудну процедуру, після чого фотографія займала своє місце у сімейному альбомі. У 90-их відкрилися фотосалони, в яких на спеціальному обладнанні почали друкувати фотографії. З середини 2000-х років у продаж надходять цифрові фотоапарати, які на сьогоднішній день повністю витіснили плівкові.

Завдяки цифрових фотоапаратів фотографії можна вільно зберігати на цифрових пристроях, в тому числі і на комп'ютері, створюючи там свої альбоми, що не вимагає роздруківки фото. На жаль, не завжди вдається зловити гарний кадр, а якщо і вдасться це зробити, то в нього може потрапити хтось чи щось зайве, що потрібно обрізати.

Для того щоб обрізати фотографію можна скористатися безкоштовною програмою, яка входить в пакет стандартних програм Windows - Paint. Paint - це проста програмка для обробки зображень і фотографій. Якщо вам просто необхідно обрізати фотографію і особливо не морочитися над цим, то саме Paint найкращий варіант для вас.

Як обрізати фото на комп'ютері

Тепер наша команда сайту Vse-Sekrety.ru на прикладі розгляне, як обрізати фотографію в Paint. Наприклад, у вас є така невдала сімейна фотографія з дивним хлопцем в кадрі.

Невдалий кадр

Для цього заходимо в папку з фотографією, натискаємо на ній правою кнопкою і вибираємо в меню: "Відкрити за допомогою ..." - Paint. Потім у програмі натискаємо на кнопку «Виділити» (вона підписана цифрою 1), після чого виділяємо на фотографії той фрагмент, який ми хочемо залишити.

Обрізання фото на комп'ютері

Коли фрагмент виділений - подивіться, чи правильно все виділено і натискайте кнопку «Обрізати» і виділений вами фрагмент буде обрізане по краях. Рекомендуємо обрізати фотографію, зберігаючи при цьому пропорції.

Обрізання фотографії в Paint

Далі потрібно зберегти саму фотографію. Якщо ви не хочете зберігати оригінал - натисніть на іконку дискетки вгорі або натисніть комбінацію з клавіш (Ctrl + S) щоб замість оригіналу зберегти оброблене фото. Якщо ж ви хочете залишити оригінал, то натисніть на кнопку "Файл", "Зберегти як" і виберете формат, в якому ви хочете зберегти фотографію. Рекомендуємо зберігати у форматі * jpg.
Просмотров: 4513 | Добавил: Master_Loki | Теги: комп'ютер, фотографію, Фото, обрізати | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>