Четверг, 22.03.2018, 04:51
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Як правильно заряджати акумулятор телефону
16:13
Як правильно заряджати акумулятор телефону

Як правильно заряджати акумулятор телефону

Незважаючи на те, що у багатьох з нас помінявся вже не один телефон, питання про те, як правильно заряджати акумулятор телефону задають навіть найбільш просунуті користувачі.

Як зарядити акумулятор телефону

Чомусь багато хто вважає, що акумулятор телефону необхідно заряджати якнайчастіше, але це не так. Чим частіше без потреби ви заряджаєте акумулятор мобільного телефону, тим гірше ви робите для нього, так як цикли зарядки кожного акумулятора обмежені, хоч і включають в себе тисячі підзарядок. Якщо ви часто будете заряджати акумулятор, то його ємність буде знижуватися. Саме з цієї причини проводиться розгойдування акумулятора купленого телефону, щоб телефон знав його обсяг.

Отже, ми трохи торкнулися загальних моментів, тепер давайте перейдемо безпосередньо до того, як заряджати акумулятор телефону. Заряджати акумулятор телефону необхідно в наступних випадках:


    * Якщо рівень зарядки акумулятора складає менше 25%;

    * Якщо заряду акумулятора вам не вистачить до того часу, як ви зможете зарядити його. Як правило, це робиться якщо рівень заряду батареї нижче 50% і ви плануєте активно використовувати телефон або зможете зарядити його тільки ввечері або ж на наступний день.

Заряджати Li-ion акумулятор телефону необхідно цілком, тобто не заряджати, а саме заряджати повністю. Врахуйте, що індикація 100% заряду акумулятора телефону не означають, що він повністю заряджений, для деяких моделей телефонів необхідно ще 30-45 хвилин зарядки, щоб акумулятор зарядиться повністю.

Як заряджати акумулятор телефону без зарядного пристрою

Заряджати акумулятор телефону без зарядки можна за допомогою комп'ютера, ноутбука або від автомобільного прикурювача, використовуючи для цього Data-кабель.

Як зарядити акумулятор без телефону

Для того щоб зарядити акумулятор телефону окремо, вам знадобиться так звана жаба. Як заряджати акумулятор телефону жабою? Дуже просто! Для цього придбайте жабу під ваш акумулятор телефону. Вийміть акумулятор із пристрою і вставте його на жабу, щільно притиснувши його до клем, зафіксуйте кришкою жаби. Потім підключіть жабу до мережі і натисніть першу кнопку, якщо акумулятор підключений правильно, то загориться індикатор зеленого кольору, якщо неправильно - червоний (перевірте, як ви вставили акумулятор). По закінченні заряду загориться відповідний індикатор.
Просмотров: 846 | Добавил: Master_Loki | Теги: заряджати, телефон, Акумулятор, Як правильно | Рейтинг: 1.0/1

Помощь On-Line
t>