Суббота, 17.02.2018, 22:43
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Як вибрати 3G модем
11:25
Як вибрати 3G модем

Як вибрати 3G модем

Якщо ви подорожуєте, збираєтеся у відпустку або завжди перебуваєте в русі, то для вашого ноутбука і нетбука необхідний постійний доступ в Інтернет. У даному випадку Wi-Fi навряд чи допоможе вам вирішити завдання, тому що не скрізь є його покриття, до того ж кожного разу оплачувати доступ до нього в різних місцях - не вигідно. Зараз дуже активно розвиваються 3G мережі, практично у всіх великих містах уже є доступ до 3G інтернету, тому у вашій ситуації 3G інтернет - найоптимальніший варіант.

3G модем Huawei

Що враховувати при виборі 3G модему

При виборі 3G модему в першу чергу необхідно враховувати те, до якого оператора ви хочете підключитися - виходячи з цього, необхідно вибирати модем. Про вибір оператора для 3G модему журналісти нашого сайту Vse-sekrety.ru розкажуть пізніше, зараз же зосередимося на деяких особливостях модемів.

Rev A і Rev B

На сьогоднішній день модеми можна розділити на два типи стандартів: Rev A і Rev B. Відмінності даних технологій один від одного полягають у їх пропускної здатності. Модеми з технологією Rev A мають швидкість до 3,1 Мб / сек, а модеми Rev B - до 14,7 Мб / сек. Важливо відзначити, що дані параметри зафіксовані в лабораторних умовах: при гарній погоді і максимальному рівні сигналу з базової станції, а також при її неповною завантаженні. Домогтися максимальної швидкості вам навряд чи вдасться при обох типах стандартів. При цьому якщо в більшості населених пунктах дуже складно отримати швидкість в 2 Мб / сек на Rev A, то розраховувати на високу швидкість при Rev B - особливо не варто. Крім того, модеми Rev B майже в 2 рази дорожче, ніж модеми Rev A.

3G модем Rev A

Можливість підключення зовнішньої антени

Як вже говорилося раніше, не скрізь є якісне покриття 3G оператора, тому для поліпшення якості сигналу можна підключити зовнішню 3G антену до модему, але для цього в останньому повинен бути спеціальний роз'єм.

Підтримка карт пам'яті

Більшість сучасних моделей 3G модемів мають підтримку карт пам'яті, хоч це і не сильно важливий фактор, але, тим не менш, наявність якого багатьом може стати в нагоді.

Прошитий під оператора чи ні

Вибираючи 3G модем, рекомендуємо віддати перевагу «нейтрального» модему, яка не прошитий під одного конкретного оператора. Так, такі модеми дешевшим не прошитих під оператора аналогів, але ви спочатку себе обмежуєте у виборі. Тобто, якщо наприклад один оператор зробить ціни вигідніше, ніж у вашого оператора, то на звичайному модемі ви зможете перемкнутися на нового оператора, в прошитому - ні.

3G модем з Wi-Fi

Який 3G модем вибрати для планшета

З причини того, що більшість планшетів не мають прямої підтримки USB 3G модемів, то для планшета рекомендуємо вибрати 3G модем з Wi-Fi, який працюватиме від батареї. У приклад можна привести такий модем як Huawei E5331. Таким чином, модем працює в 3G мережі і роздає інтернет через Wi-Fi точку доступу, при цьому ви не тільки отримаєте доступ до 3G на своєму планшеті, але й зможете роздати Інтернет ще на 4 пристрої крім планшета.

3G модем якого оператора вибрати

Якщо ви вирішили купити 3G модем від оператора, то тут вибір модемів істотно скоротиться, хоча моделі модемів практично у всіх операторів однакові. Вибирати необхідно виходячи з покриття та його якості, а також виходячи з тарифних планів. Також перед вибором оператора визначитеся, в яких місцях вам необхідний доступ в Інтернет, а також що для вас є пріоритетним: швидкість або низькі тарифи, оскільки часто ці два фактора не поєднуються. Якщо доступ до Інтернету вам необхідний в одному місті - шукайте найкращого оператора в місті, якщо доступ необхідний у кількох містах - шукайте оператора, який забезпечить якісний зв'язок в даних містах. Також орієнтуйтеся на купівлю 3G модему у оператора, який має безлімітні пакети.

Найбільш популярними 3G модемами на сьогодні є модеми фірми Huawei, саме моделям даного виробника 3G ми рекомендуємо віддати перевагу.
Просмотров: 3106 | Добавил: Master_Loki | Теги: вибрати, оператор, Модем, 3G | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>