Воскресенье, 09.12.2018, 22:08
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Як вибрати супутниковий ресивер за параметрами
18:37
Як вибрати супутниковий ресивер за параметрами

Як вибрати супутниковий ресивер за параметрами

Які параметри слід враховувати при виборі супутникового ресивера?

«Прив'язка» до оператора

Супутникові оператори (Триколор-ТВ, НТВ-плюс, Радуга-ТВ та інші) для прийому сигналу і для доступу до їх пакетів телеканалів, рекомендують використовувати «свої» ресивери. Тобто, якщо ви хочете підключитися до оператора Триколор, то логічніше придбати їх супутниковий ресивер, який адоптіроваться спеціально для цього супутникового оператора, теж саме стосується НТВ-плюс і інших супутникових операторів. Але тут є один і дуже великий негативний аспект: такі ресивери прошиті виключно під свого оператора, а це означає, що підключитися на даному ресівері до іншого супутниковому оператору або переналаштувати антену і ресівер на інший супутник - ви не зможете. Так, рекомендованим ресівером ви вирішуєте питання з картами доступу, настройками і іншими питаннями, але спочатку, купуючи такий ресивер, ви себе приковує до одного оператора.

Якщо ви хочете дивитися кілька операторів супутникового телебачення, наприклад одночасно Триколор і НТВ +, або ж на одному ресивері налаштувати прийом сигналу з 2-ух і більш супутників то, само собою зрозуміле, вам необхідний «незалежний» ресивер. Маючи незалежний ресивер, ви зможете підключитися до будь-якого супутниковому оператору і налаштуватися на будь-який, навіть не один, супутник.

Висновок: якщо ви хочете переглядати і вас цілком влаштовує перелік каналів певного супутникового оператора - віддайте перевагу «фірмовим» ресиверів. Якщо ж ви не хочете обмежувати себе одним яким-небудь конкретним супутниковим оператором, і в майбутньому мати можливість його змінити, або дивитися телеканали з різних супутників, то краще купити незалежний ресивер.

Основні параметри супутникових ресиверів

Фірма ресивера

На сьогоднішній день, найпопулярнішими і часто купуються ресіверами є ресивери фірм:

- Openbox

- Dreambox

- Orton

- Strong

- Tiger

Дані виробники вже протягом декількох років добре зарекомендували себе якістю продукції, що випускається.

Але варто відзначити, що купувати ресівер найкраще у офіційних дилерів і розповсюджувачів, або ж на офіційному сайті виробника, оскільки велика вірогідність того, що в інших місцях вам може попастися підробка кустарного виробництва. Якщо ж ви купите підробку, то можливо, що робота такого ресивера буде нестабільною, а оновлення прошивок просто не будуть встановлюватися. Тому, якщо ви вибрали конкретний ресивер, то на офіційному сайті голосити рекомендації про те, як уберегти себе від покупки підробки і де можна знайти магазини партнерів.

Стандарт мовлення

На зміну усталеній DVB-S/MPEG2 стандарту мовлення приходить DVB-S2/MPEG-4 (HD) стандарт, телебачення високої чіткості. Якщо ви ще не придбали ресивер, то настійно рекомендуємо зупинити свій вибір саме на моделях підтримують новий стандарт мовлення, навіть якщо модель вашого телевізора не підтримує HD. Чому? Пакети каналів у супутникових операторів в стандартах DVB-S і DVB-S2 - різняться, а стало бути, на ресіверах DVB-S канали з DVB-S2 вам будуть недоступні, тим самим ви відразу ж себе обмежуєте. До того ж, швидше за все, в майбутньому ви придбаєте широкоформатний телевізор і ресивер з підтримкою стандарту DVB-S2 буде дуже до речі, інакше вам доведеться купувати новий ресивер.

Якщо ж у вас широкоформатний телевізор, то звичайно ж, придбайте ресивер який підтримує роботу зі стандартом DVB-S2 високої чіткості, в іншому випадку ви не зможете відчути всіх тих переваг якісної картинки вашого телевізора.
Підтримка модулів умовного доступу та карт доступу

Як говорилося вище, для доступу та розкодування каналів оператора супутникового телебачення, необхідно відкрити спеціальний доступ. Цим то і гарні фірмові ресивери операторів, так як спочатку даний доступ реалізований в їх ресіверах, що стосується «нейтральних» ресиверів, то для доступу до операторів супутникового ТБ необхідний спеціальний модуль. У даний модуль вставляється карта доступу, яка і відкриває доступ до оператора, раскодіруя пакети телеканалів.

Наприклад, у вас є ресивер фірми Openbox і ви хочете на ньому переглядати телеканали оператора Триколор. Для цього вам необхідні модуль DRE CRYPT CAM MPEG4 та карта доступу. Даний модуль вставляється у відповідний слот ресивера, після чого в модуль вставляється сама карта доступу. Крім CAM-модулів, в ресіверах є ще картоприймач, які підтримують роботу карт доступу без CAM-модулів. Можливість використання картки доступу конкретного супутникового оператора на конкретному ресівері - необхідно уточнювати, але як правило, така можливість реалізована в багатьох ресіверах.

Відповідно, вибираючи ресівер, краще якщо в ньому буде реалізована підтримка декількох CAM-модулів і карток доступу, щоб ви змогли одночасно мати доступ до декількох операторам супутникового ТБ.

Меню налаштувань і налаштування

Важливу роль відіграє меню налаштувань ресівера і можливості самих налаштувань. Коли ви визначили модель ресивера яку хочете придбати, то бажано в інтернеті подивитися огляд ресивера: фото або відео. Меню ресивера має бути повністю русифікованим, зручним, інформативним і візуально приємним. Також, меню ресивера має включати в собі можливість налаштувань зображення: яскравість, колір, чіткість, формат відео і т.п.

Зверніть увагу і на можливість редактора каналів, щоб їх можна було: переміщати за списком, видаляти, пропускати і перейменовувати. Це необхідно, щоб наприклад перемістити переважні канали ближче до початку. Також бажано наявність можливості створення списків улюблених програм, для сортування каналів за жанрами чи іншими критеріями.

Роз'єми

Які роз'єми повинен включати в себе ресивер:

- LNB IN - даний роз'єм необхідний для підключення до ресивера коаксіального кабелю, що йде від конвектора супутникової антени;

- SCART TV - тип роз'єму для підключення ресивера до телевізора;

- S / PDI - оптичний аудіовихід для підключення до ресивера аудіосистеми;

- HDMI - роз'єм для підключення телевізора до ресивера для передачі відеосигналу високої чіткості;

- Ethernet - даний порт призначений для підключення ресивера до інтернету;

- RF OUT - вихід для перегляду системного каналу ресивера на частотах ефірного телебачення;

    * USB - роз'єм для підключення флешок і зовнішніх жорстких дисків.

Інформаційна панель і управління на ресівері

Бажано, якщо на ресівері буде інформаційна панель, на якій буде відображатися порядковий номер каналу і інші інформаційні індикатори, які будуть відображати стан ресивера.

Також, на передній панелі ресивера має бути мінімальна кількість кнопок, які дозволять вам керувати ним без пульта дистанційного керування, це кнопки:

- «Мережа» - для включення і відключення ресивера;

- «Меню» - для входу в меню налаштувань;

-  Кнопки перемикання каналів;

Кнопки регулювання рівня гучності.

Пульт дистанційного керування

Пульт дистанційного керування ресивера повинен бути функціональним і зручним. Він повинен включати в себе:

- Кнопки для швидкого перемикання каналів і зручної навігації по списку;

- Кнопка до доступу підключених USB носіїв;

- Кнопка виведення інформації про просматриваемом каналі;

- Кнопка виклику інформаційного вікна рівня сигналу;

- Кнопки управління записом і відтворенням відео.

Сліпий пошук

Наявність функції сліпого пошуку в ресівері дозволяє здійснювати сканування нових транспондерів на супутнику, які небилиці внесені в пам'ять ресівера. Транспондер - так звана «осередок», в якій знаходиться кілька каналів. Тому, якщо на супутнику відкривається новий транспондер, а в пам'яті ресивера даний транспондер не внесений прошивкою, то канали знаходяться на ньому, ресивер бачити не буде. Функція сліпого пошуку дозволяє просканувати супутник на наявність нових транспондерів, а відповідно, канали знаходяться на них стануть вам доступні.

Режим картинка в картинці

Даний режим в ресівері дозволяє переглядати два канали паралельно. Наприклад, якщо ви дивитеся один телеканал, то включивши режим картинка в картинці, відкриється додаткове вікно в якому ви зможете подивитися, що показують по інших каналах. Наявність даної можливості не обов'язково, але дуже зручно.

Режим Тайм-шифт

Завдяки даному режиму, ви зможете поставити на запис ефір каналу, який переглядаєте, якщо ж ви пропустили якийсь момент, то зможете повернутися і переглянути його за допомогою даної функції, коли наступний ефір буде далі записуватися на носій інформації, і ви зможете дивитися ефір в записі, нічого не пропустивши.

Робота з мультимедіа контентом

Вибираючи ресивер, зверніть увагу і на те, щоб він мав можливість роботи з мультимедіа контентом, зокрема: записувати ефір телеканалів, відтворювати відео, аудіо та фото файли.

USB інтерфейс

За наявності USB інтерфейсу в ресівері ви зможете підключити флешку або ж зовнішній жорсткий диск для запису і перегляду аудіо та відеофайлів. Наприклад, записати улюблену передачу з ресивера, а потім переглянути її пізніше як на ресівері, так і на комп'ютері.

Наявність вбудованого жорсткого диска

Моделі ресіверів преміум класу, як правило, оснащуються внутрішнім жорстким диском. Завдяки цьому, ви зможете записувати велику кількість об'ємних за розмірами файлів.

Робота з інтернетом

У сучасних ресіверах преміум сегменту реалізована функція роботи з інтернетом. Завдяки вбудованому браузеру ви зможете здійснювати WEB-серфінг, дивитися відео онлайн, викачувати файли і т.п.

Оновлення ПЗ

Можливість оновлення ПЗ (прошивки) ресивера дасть можливість виправляти будь-які помилки в роботі попереднього ПЗ і вносити до нього нові функції і поліпшення.
Просмотров: 1703 | Добавил: Master_Loki | Теги: супутник, Параметри, ресивер, як вибрати | Рейтинг: 4.0/1

Помощь On-Line
t>