Воскресенье, 09.12.2018, 23:22
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Як вибрати відеокарту
17:17
Як вибрати відеокарту

Як вибрати відеокарту

Найчастіше люди купують відеокарту виходячи з реклами виробників, але через це вони витрачають зайві гроші на непотрібні функції. При виборі потрібно в першу чергу визначитися зі своїми цілями, потрібно зрозуміти, для чого ви будете використовувати комп'ютер. Нижче ми розповімо про основні характеристики відеокарти, щоб ви могли заощадити і придбати дійсно якісну модель.

Як вибрати відеокарту для комп'ютера за параметрами

Професійна або аматорська відеокарта

На даний момент існують професійні та аматорські моделі, перші використовуються для роботи в програмах з високими системними вимогами, а другі для відеоігор і звичайних офісних додатків. В основному професійні моделі використовуються для якісного 3D моделювання та проектування в інженерних програмах, наприклад - САПР. Завдяки відеокарті можна вести роботу на декількох моніторах, так як вони оснащуються продуктивними графічними процесорами. Подібні відеокарти проходять ретельну перевірку та сертифікацію розробником програмного забезпечення. Зрозуміло, стоять такі відеокарти недешево.
Аматорські відеокарти для нових відеоігор мають високу продуктивність, порівнянну з професійними моделями. Щоб працювати в двомірному режимі в офісній програмі - стандартної відеокарти вистачить цілком. Купувати таку карту для 3D моделювання не варто. Будь-яка сучасна відеокарта гарантує вам відмінну якість в іграх, але вартість останніх моделей дуже висока.
За вартістю відеокарти можна розділити на три види: елітні, дешеві і дорогі моделі. Найдешевші відеокарти показують гарну продуктивність, але не гарантують гарну якість у нових іграх. Недолік відсутній у дорогих моделей, але знову ж - дозвіл екрана обмежена, і кількість FPS доведеться налаштовувати самому. Кращий варіант - елітна відеокарта, але коштує вона досить дорого, що є єдиним її недоліком.

Виробник відеокарти

Зараз є лише два виробника, які вже десять років конкурують один з одним - NVIDIA і ATI. Вони випускають кращі відеопроцесори, які забезпечують високу якість у відеоіграх. Але на виробництві професійних моделей спеціалізується компанія Matrox.

Частота процесора

Існують моделі з частотою графічного ядра 126-1215 МГц, саме від цього параметра залежить продуктивність відеосистеми. Але не варто забувати, що через високу частоти процесора збільшується нагрів відеокарти. Вартість карти багато в чому визначається системою охолодження, яка пом'якшує нагрів і займає невелике місце в системному блоці. Недолік цієї системи полягає в сильному шумі. Також потрібно пам'ятати, що частота графічного процесора не завжди визначає продуктивність відеокарти. Мікросхеми постійно модернізуються і поліпшуються, тому нові моделі відеокарт мають знижену частоту, але демонструють вищу продуктивність.

Кількість пам'яті

Відеопам'ять враховує екранний кадр і інші елементи, які беруть участь у створенні тривимірного зображення. Тому для гарної продуктивності в сучасних іграх потрібен великий обсяг пам'яті. Звичайні відеокарти оснащені пам'яттю 128-256 мегабайт, дорогі - 256-512 мегабайт, а найкращі - 512 мегабайт, але іноді можна зустріти і більший обсяг пам'яті.

SLI і CrossFire

Компанія NVIDIA випустила доповнення - SLI, щоб підсумувати продуктивність двох відеокарт, вбудованих в одну материнську плату. Те ж саме є і у ATI, але називається по-іншому - CrossFire. Багато хто використовує дві відеокарти, щоб заощадити і не купувати найдорожчу професійну модель. Дві відеокарти дозволяють отримати високу якість у всіх сучасних іграх.
Щоб скористатися цією функцією, потрібно мати роз'єм на материнській карті під назвою PCI-E. У роз'ємі є два слота для встановлення відеокарт, зазвичай в інструкції зазначено, що є підтримка CrossFire і SLI. Не варто забувати, що для встановлення двох відеокарт від NVIDIA потрібно, щоб обидві вони були однаковими. Трохи інакше йдуть справи у ATI, для підтримки двох відеокарт потрібно, щоб одна з них ставилася до ATI CrossFire Edition.

TV-out

На багатьох відкритих є спеціальний TV-вихід. Потрібен він для того, щоб підключати телевізор до відеокарти. Підключення проводиться через кабель до гнізда на відео карті під назвою S-Video. Також провести підключення можна через композитний сигнал - RCA роз'єм.

Підключення до HDMI

Через даний інтерфейс можна проводити передачу відео та аудіо сигналу в цифровому форматі. Перевага HDMI в тому, що є захист від нелегального розповсюдження файлів (HDCP). Розробили інтерфейс в основному для ведення TV трансляції у високій якості. Тому можна підключити до відеокарти плазмові панелі та цифрові телевізори, що підтримують новітній стандарт якості TV трансляції. Також можна підключити монітор через роз'єм HDMI. Наприклад, можна підключити DVI монітор.

Розрядність шини пам'яті

Даний параметр визначає число даних у бітах, які передаються протягом одного циклу. Говорячи простіше - це кількість даних, оброблених за певний проміжок часу. Продуктивність відеокарти визначається розрядністю шини і частотою пам'яті. Дешеві відеокарти підтримують шину з 128-256 бітами, але іноді буває і нижче - 64 біта. Кращі відеокарти оснащені шиною 256 біт, але і це далеко не межа.
Просмотров: 1042 | Добавил: Master_Loki | Теги: відеокарта, відяха, відео, відеоадаптнр, вибрати | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>