Пятница, 19.10.2018, 03:44
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Март » 25 » Як вибрати відеокарту для ігрового комп'ютера
12:33
Як вибрати відеокарту для ігрового комп'ютера

Як вибрати відеокарту для ігрового комп'ютера

Як вибрати відеокарту? Це питання виникає найчастіше при покупці або апгрейді персонального комп'ютера, тим більше, якщо його пріоритетне призначення - сучасні ігрові додатки. Найчастіше психологія покупця зводить вирішення цієї проблеми до наступних, досить тривіальним, варіантами:

    * Придбання найдорожчою за вартістю на поточний момент відеокарти;
    * Купівля певної відеокарти, як у одного, сусіда, знайомого, за порадою менеджера магазину і так далі;
    * Придбання на час недорогого відеоадаптера для покупки в майбутньому нової сучасної моделі.

В принципі, кожне з перерахованих вище рішень має право на існування, але в більшості випадків, на жаль, жодне з них не є оптимальним. Тому як, треба пам'ятати, що відеокарта - це лише ланка вашої персональної обчислювальної, ігровий або мультимедійної системи. Дуже важлива ланка, так як саме відеокарта вносить вагомий внесок у продуктивність комп'ютера в іграх, визначає якість зображення на моніторі або телевізорі.

Отже, перейдемо до розгляду аспектів оптимального вибору відеоадаптера для сучасного комп'ютера для ігор. Сфера ігрових додатків стрімко розвивається, з'являються нові

технології, що вимагають для своєї реалізації все більше і більше обчислювальних ресурсів. І ці вимоги зростають, так як саме продуктивність ігрового комп'ютера визначає якість і швидкодію ігрової графіки.

Як відомо, головне завдання відеокарти ігрового комп'ютера - забезпечити максимально повну реальність занурення користувача в ігровий світ, все інше відходить на другий план. У цьому випадку придбання потужної відеокарти з великим об'ємом вбудованої пам'яті буде виправдано, але при виконанні певних умов. Розглянемо їх.
Необхідність наявності потужного процесора і оптимального обсягу оперативної пам'яті

Центральний процесор і відеокарта ігровий обчислювальної системи це основа її продуктивності. Вибір незбалансованої за своїми обчислювальним можливостям відеокарти призведе, в одному випадку, до погіршення ігрового потенціалу системи в цілому, а в іншому - спричинить невиправдані витрати грошових коштів. Так як сучасні ігри є досить ресурсоємними додатками, недостатній обсяг оперативної пам'яті призведе до частих зверненнях до жорсткого диска і, як наслідок, різкого погіршення играбельности.
Наявність якісного блоку живлення

Сучасна відеокарта є найбільш енергоємним компонентом в персональному комп'ютері. Для її безпроблемної роботи, особливо на високих навантаженнях (якими і є сучасні ігрові додатки), необхідний якісний блок живлення з вихідною потужністю, не нижче рекомендованої виробником відеоадаптера. Блок живлення низької якості здатний вивести з ладу дорогі компоненти вашої обчислювальної системи, до яких належить і відеокарта.
Наявність корпусу системного блоку з хорошою системою охолодження

Як вже було сказано, електроспоживання сучасних відеокарт дуже високо і іноді становить не одну сотню ват. Тому дуже важливою умовою стабільної роботи вашого комп'ютера є, в першу чергу, забезпечення гарного охолодження відеоадаптера. Зазвичай сучасні потужні відеоадаптери забезпечуються системами охолодження турбінного типу. Повітря з корпусу системного блоку крильчаткою турбіни проганяється через радіатор відеокарти і викидається назовні. Звідси випливає, що чим нижче буде температура повітря в системному блоці, тим краще будуть охолоджуватися компоненти відеоадаптера, в першу чергу графічний процесор, силові елементи і пам'ять. Саме їх тепловий режим забезпечує надійність відеокарти в цілому.
Наявність якісного монітора з великою діагоналлю екрана

Ігрова система передбачає наявність монітора з великою діагоналлю, хорошим дозволом, кольоропередачею і малим часом відгуку матриці. Тільки в цьому випадку потенціал вашої відеокарти розкриється повністю і витрачених на неї коштів буде не шкода. Якщо у вас монітор з маленькою діагоналлю екрану і, з якихось причин, ви не збираєтеся його міняти, то немає сенсу купувати потужний відеоадаптер. На невеликих дозволах екрану різницю у швидкодії і якості висновку графіки, між відеокартами різних цінових груп, можна просто не помітити.
Просмотров: 2694 | Добавил: Master_Loki | Теги: вибрати, комп'ютер, відеокарта, ігровий | Рейтинг: 2.0/1

Помощь On-Line
t>