Воскресенье, 09.12.2018, 22:46
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 10 » Як збільшити продуктивність комп'ютера
17:59
Як збільшити продуктивність комп'ютера

Як збільшити продуктивність комп'ютера

Збільшення продуктивності комп'ютера

Існує безліч причин зниження продуктивності комп'ютера. Це не завжди наслідок атаки вірусів або появи шкідливих програм. Причиною може служити як засмічення реєстру, так і велика кількість пошкоджених файлів в операційній системі. Це може також відбутися через використання піратського програмного забезпечення, оскільки воно не оновлюється автоматично. Оновлення вносять корекцію помилок або містять інші важливі компоненти, в яких операційна система потребує для кращої роботи. Якщо ж жодна з вищезгаданих причин не має до вас відносини, то причиною зниження продуктивності вашого комп'ютера може бути недолік технічного обслуговування. Кілька нижченаведених порад допоможуть вам.

Рекомендації для збільшення продуктивності комп'ютера

Це завдання не зажадає від вас ніяких спеціальних знань, практично будь-який, слідуючи простим підказкам, зможе помітно прискорити роботу процесора свого комп'ютера, користуючись безкоштовними налаштуваннями і інструментами.

Перевірка на віруси

Хоча комп'ютерні віруси не завжди є причиною зниження продуктивності, але вони як і раніше є одним з основних чинників цього. Вам необов'язково витрачати сотні доларів на ліцензовані антивіруси, оскільки в мережі існує безліч безкоштовних додатків. Завантаживши домашню версію Avast або Avira, ви позбудетеся від 90% вірусів, а також шпигунських і шкідливих програм. Але якщо ви використовуєте свій комп'ютер в ділових цілях або зберігайте на ньому особливо цінну інформацію, вам краще буде придбати платний антивірус для більш ефективного захисту.

Очищення і дефрагментація диска

Для коректної обробки інформації ваш процесор потребує достатньої кількості вільного місця на жорсткому диску. У випадку, якщо ваш комп'ютер буде вщерть заповнений програмним забезпеченням, фільмами, музикою та іншими матеріалами, то через нестачу місця швидкість буде падати. Виконайте очистку диска, зайшовши в меню Панелі управління, і позбудьтеся всіх непотрібних даних. Потім запустіть програму для дефрагментації жорсткого диска. Для збереження стабільно високій швидкості чистку і дефрагментацію слід повторювати через кожні кілька днів.

Очищення і дефрагментація реєстру

При установці будь-якого програмного забезпечення на комп'ютер в реєстрі Windows зберігається запис про реєстрацію. Але ми встановлюємо і видаляємо безліч додатків, а реєстр не завжди очищається. Це уповільнює роботу вашого комп'ютера. Скачайте безкоштовний очищувач реєстру, такий як CCleaner, і очистіть ваш реєстр недійсних записів, після чого проведіть дефрагментацію. Це один з найлегших способів прискорити роботу вашого комп'ютера.

Видалення або деінсталяція всього непотрібного

Видаліть всі тимчасові файли, очистіть кеш і історію, щоб відчути миттєве збільшення швидкості. Також деінсталюйте всі невикористовуване програмне забезпечення, програми та програми, а потім перезапустіть комп'ютер. Якщо на вашому робочому столі встановлено будь теми - видаліть їх.

Видалення візуальних ефектів оформлення

Іконки, шпалери для робочого столу, анімоване меню - все це споживає пам'ять. Перейдіть на класичну тему робочого столу і відключіть всі зайві ефекти - це допоможе збільшити швидкість комп'ютера. Щоб зробити це, клацніть правою клавішею миші на значку "Мій комп'ютер", зайдіть у властивості і змініть налаштування в бік збільшення продуктивності. Це ще один з найлегших способів збільшення швидкості вашого комп'ютера.

Використовуйте спеціальне програмне забезпечення

Ви можете використовувати спеціальне обслуговуюче програмне забезпечення та утиліти налаштування. Ці додатки управляють усіма вищезгаданими опціями, і дозволяє вам використовувати ваш комп'ютер на повну потужність. Вони оснащені вбудованими очисниками реєстру, оптимізаторами візуальних ефектів і іншими корисними властивостями.
Просмотров: 1783 | Добавил: Master_Loki | Теги: комп'ютер, продуктивність, Як збільшити | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>