Воскресенье, 09.12.2018, 22:48
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Як знайти людину в Інтернеті
14:30
Як знайти людину в Інтернеті

Як знайти людину в Інтернеті

Щоб не обмежувати пошук в якійсь конкретній соціальній мережі, ви можете провести пошук людини через пошукову систему Яндекс або Google. Для пошуку людини в рядку пошуку введіть ім'я та прізвище людини, а також бажано ввести місто проживання і дату народження. Пошук людей в інтернеті дуже добре реалізований в пошуковій системі Яндекс, де є спеціальний сервіс, який здійснює пошук людей: «people.yandex.ru». Якщо ж пошук в Яндексі не дав результатів, то спробуйте зробити це в пошуковій системі Google.

Іноді можна знайти інформацію про людину, але не самої людини. Наприклад, ввівши посаду людину, можливо, ви зможете знайти інформацію про нього, наприклад контактний робочий телефон, або ж, номер ICQ, за допомогою яких ви зможете з ним зв'язатися. Також ви можете знайти його персональний блог, сайт, повідомлення на форумі і т.п. У разі якщо пошук людини в пошукових системах не дав результату - спробуйте це зробити в популярних соціальних мережах.

Як знаходити людей Вконтакте

Давайте розглянемо, як знайти людину на прикладі соціальної мережі в Вконтакте. Знайти в контакті людини дуже просто. Для цього вам необхідно бути зареєстрованим у даної соціальної мережі, щоб вам був доступний повний функціонал ресурсу. Зайшовши на офіційний сайт мережі, вгорі в меню натисніть на розділ «Люди». Після цього ви перейдете на сторінку пошуку. У рядку пошуку, де написано «Почніть вводити будь-яке ім'я, назву або слово" встановіть курсор і введіть ім'я та прізвище людини якого шукайте.

Пошук людей в Вконтакте

Якщо ж ви шукайте людини, ім'я та прізвище якого досить поширені, тоді можете звузити пошук, ввівши додаткову інформацію про нього, наприклад: університет, вік і дату народження. Якщо ж ви знаєте точний місто проживання людини, то можете ввести і його. Таким же способом можна шукати людей і в інших соціальних мережах.

Як знайти людину поштою

Знайти людину по пошті можна через пошукову систему, ввівши адресу пошти в пошуковий рядок. Також, знайти людину, маючи його e-mail адресу, можна на багатьох сервісах. Наприклад, знайти людину за адресою пошти можна в соціальній мережі Facebook, для цього необхідно ввести e-mail адресу в пошуковий рядок мережі. Те ж саме можна зробити і в сервісі мікроблогів Twitter. Якщо у вас є адреса електронної пошти людини, яка зареєстрована в сервісах Gmail (Google) або Mail.Ru, то користувача можна відразу знайти в соціальних сервісах даних поштових клієнтів: G+ і Мой мир відповідно.
Просмотров: 1771 | Добавил: Master_Loki | Теги: пошта, інтернет, людина, знайти | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>