Суббота, 17.02.2018, 22:29
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Налаштування Wi-Fi роутера
14:25
Налаштування Wi-Fi роутера

Налаштування Wi-Fi роутера

Для налаштування роутера, його необхідно підключити через кабель до комп'ютера або ноутбука. Схема підключення повинна бути відображена в інструкції. Розпаковуємо роутер, прикручуємо до нього антени, потім підключаємо одну частину мережевого кабелю (який йде в комплекті) до роутера, а іншу - до комп'ютера (ноутбуку). Потім підключаємо харчування роутера і після цього підключаємо до нього мережевий кабель інтернет-провайдера.

Як зайти в меню роутера

Абсолютно всі Wi-Fi роутери настроюються за допомогою WEB-інтерфейсу, це свого роду сайт з настройками. Тобто, для того щоб налаштувати роутер, вам необхідно відкрити в браузері сторінку з його налаштуваннями. Для цього в адресному рядку браузера необхідно ввести «192.168.1.1» і натиснути клавішу «Enter». Після цього на екрані з'явиться вікно, в якому необхідно буде ввести логін і пароль для доступу до налаштувань роутера. Стандартний (по дефолту) логін і пароль від меню налаштувань роутера: «admin» - маленькими літерами. Після введення натискаємо «ОК» і потрапляємо в меню.

Перепрошивка Wi-Fi роутера

Отже, для того щоб налаштувати Wi-Fi роутер для початку необхідно його перепрошити. Якщо ви людина, досить бувалий, і знаєте що і як, то зараз ми розповімо що для цього потрібно робити. Якщо ви не особливо любите розбиратися у всіх тонкощах комп'ютерної техніки, то можете обійтися і без перепрошивки роутера. Прошивка - це свого роду операційна система роутера, на якій заснована його робота.

Для чого потрібна перепрошивка? Перепрошивка роутера необхідна для того, щоб забезпечити нормальну і якісну роботу пристрою. Як правило, кожен Wi-Fi роутер з моменту випуску і до моменту зняття з виробництва має одну і ту ж версію прошивки. Дана прошивка проходить лише внутрішні тести, коли ж пристрій виходить у масовий продаж, користувачі знаходять всі проблеми в роботі пристрою, при різного роду ситуаціях. Тому «рідна» прошивка не досконала і у вас можуть бути проблеми в роботі пристрою: занижена швидкість, зависання, проблеми з Wi-Fi і т.п. Саме тому краще встановити нову версію прошивки.

Для того щоб перепрошити Wi-Fi роутер, необхідно завантажити файл прошивки. Завантажити його, звичайно ж, можна з офіційного сайту виробника. Для цього на сайті компанії-виробника пристрою знайдіть модель свого Wi-Fi роутера, і натисніть на вкладку «Завантаження», саме там повинен перебувати список доступних прошивок. Деякі ж виробники можуть відправити вас на FTP-сервер, де зберігаються прошивки. Але не поспішайте завантажувати саму останню версію прошивки, спершу почитайте форуми, на яких користувачі, які встановили дану прошивку, написали відгук про її роботу і зробили висновок: варто її встановлювати чи ні.

Завантаживши архів з прошивкою, розархівуйте його і скопіюйте в папку завантажень файл прошивки. У меню роутера зайдіть у розділ Firmware і в наявному полі вкажіть роутера шлях до новій прошивці. Більш детальну інструкцію про те, як перепрошити роутер, ви зможете знайти в інструкції до пристрою.

Після перепрошивки заходимо в меню Network / IPConfig / Мережа (залежно від моделі вашого роутера) і спочатку вносимо налаштування провайдера.

Тип WAN з'єднання

    * Dynamic IP / DHCP / Динамічний IP - вибираємо якщо провайдер надає динамічний IP;

    * Static ip / Статистичний IP-адреса - вибираємо якщо провайдер побудований на локальній мережі, де для доступу до Інтернету вам необхідно ввести IP-адресу, маску підмережі і Шлюз (Gatway).

    * PPPoE - вибираємо якщо для доступу до інтернету вас необхідно ввести логін та пароль.


DNS

DNS 1 та DNS 2 - бажано залишити встановлюватися автоматично, якщо ж провайдер вимагає їх ручної установки (що дуже рідко), то вводимо первинний і вторинний DNS. Не завжди в налаштуваннях мережі необхідно вводити DNS провайдера, іноді зовнішні DNS працюють краще провайдерських.

Потім переходимо у вкладку Wireless, в якій знаходяться налаштування Wi-Fi.

Як налаштувати Wi-Fi мережу

Назва мережі (SSID)

Назва мережі - це ім'я вашого Wi-Fi роутера, яке буде висвітлюватися при пошуку пристроєм мережі для підключення до Wi-Fi. Рекомендуємо вам встановити якомога оригінальніше ім'я, щоб не допустити збігів. Якщо ж ви мережі буде 2 пристрої з однаковими іменами, то можлива некоректна робота Wi-Fi з'єднання.

Канал (Channel)

Це канал частоти, за яким буде відбуватися передача даних. Цим параметром приділіть особливу увагу, оскільки через це у вас може бути низька швидкість по Wi-Fi. Чому? Кожен канал має свої, так би мовити, обсяги передачі даних. Чим більше ваших пристроїв підключено по Wi-Fi, тим нижче швидкість інтернету для кожного пристрою - те ж саме стосується і каналу, чим більше пристроїв використовують один і той же канал, тим менше його пропускна здатність. Тому навіть якщо у вас висока швидкість підключення до інтернету, а канал Wi-Fi перевантажений, то швидкість Wi-Fi з'єднання буде дуже низькою.

Якщо у вас не такі вже й просунуті сусіди, то даний параметр можна залишити на значенні «Auto». Перевірити Wi-Fi активність сусідів дуже легко - викличете список меню з'єднань Wi-Fi і подивіться кількість Wi-Fi роутерів, які доступні у вашій квартирі: якщо їх мало то каналу вистачить, якщо багато - то його краще встановити вручну.

З причини того, що «Auto» обирає 6-ий або 7-ий канали, то при ручному виборі необхідно вибрати канали знаходяться спочатку. Тобто, якщо в майбутньому, швидкість з'єднання по Wi-Fi впала, а по кабелю - відповідає заявленій, то можливо, що вся проблема криється в каналі Wi-Fi.

Режим (Wireless Mode)

Даний параметр встановлює стандарт бездротової мережі. Від стандарту бездротової мережі залежить 2 чинники: можливість роботи в ньому пристроїв старого типу та швидкість Wi-Fi. Тобто, Wi-Fi має свої стандарти роботи, і щоб вам було більш зрозуміло, розглянемо на прикладі. У стільникового зв'язку спочатку Інтернет передавався по WAP, потім по GPRS, потім по EDGE і т.д., з кожним новим типом росла і швидкість передачі даних - в нашій ситуації все те ж саме. Чим далі буква по алфавіту позначає стандарт зв'язку, тим вище швидкість передачі даних вона підтримує. Але тут необхідно врахувати ще один момент: не всі пристрої випущені досить давно і підтримують роботу в Wi-Fi мережах підтримують самий останній тип зв'язку - і це необхідно враховувати.

Вибираючи тип бездротового зв'язку, встановіть той тип, який буде підтримуватися всіма вашими Wi-Fi пристроями. Пристрої нового типу можуть працювати з більш старими типами, але не навпаки. Але не варто засмучуватися, більшість сучасних Wi-Fi роутерів можуть працювати з декількома стандартами - що дуже зручно, для цього виставте значення «b / g / n» (якщо таке є).

Ширина каналу

Ширина каналу вказується а мегагерцах. Цей параметр рекомендуємо залишити на параметрі «Auto», або ж встановити максимальне його значення.

Максимальна швидкість передачі даних

Даний параметр встановлює максимальну швидкість передачі даних - обмеження швидкості. Звичайно ж, краще за все цей параметр виставити на максимальне значення. Якщо ж основним користувачем інтернету є ви, і вам необхідна висока швидкість передачі даних з мережевого кабелю на комп'ютері, то ви можете урізати швидкість по Wi-Fi таким способом.

Тип шифрування

Ще один важливий параметр при налаштуванні Wi-Fi роутера - тип шифрування переданих даних. Чим надійніше тип шифрування, тим з більшою безпекою будуть передаватися ваші дані. На сьогоднішній день самим найкращим типом шифрування є WPA-PSK/WPA2-PSK. Але тут також слід звернути увагу на те, що не всі пристрої підтримують даний тип шифрування і тому можливо, що при його виборі вам необхідно буде знаходити «золоту середину» для всіх пристроїв.
Просмотров: 1986 | Добавил: Master_Loki | Теги: роутер, Налаштування, Wi-Fi | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>