Пятница, 19.10.2018, 03:40
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Апрель » 3 » Перегрів процесора. Заміна термопасти
15:13
Перегрів процесора. Заміна термопасти

Перегрів процесора. Заміна термопасти

В незалежності від пори року, багато користувачів стикаються з проблемою підвищення температури процесора до критичної позначки. Ідеально, якщо робочий інтервал температури лежить в межах 35-55 ° С, але якщо датчик показує температуру вище 65 - 75 ° С це вже повинно насторожувати.
    Перегрів процесора позначається не тільки на стабільності роботи операційної системи, але і на швидкості обробки інформації. Якщо в процесі завантаження або протягом деякого часу після його включення, Ваш комп'ютер, став самовільно виключатися, то в першу чергу це говорить про те, що швидше за все існують проблеми в системі охолодження і відбувається перегрів процесора. Профілактику системи охолодження потрібно починати з чищення системного блоку, перевірки та мастила вентилятора охолодження процесора, системного вентилятора, кулера відеокарти і блоку живлення.
    В першу чергу слід почистити від пилу сам системний блок. Оптимальним способом профілактики, в даній випадку, є балони стисненого повітря. За допомогою спрямованого повітряного потоку абсолютно спокійно можна видалити пил і бруд навіть в самих важкодоступних місцях. Наступним етапом потрібно видалити пил з радіаторів і лопатей встановлених вентиляторів. Особливу увагу потрібно приділити роботі з кольором охолодження процесора. Після того, як Ви провели загальну профілактику систем охолодження, його потрібно буде зняти і виконати мастило ротора. Зверніть увагу на термопасту, вона повинна бути присутнім як на на поверхні самого процесора, так і на радіаторі кулера CPU.

Заміна термопасти

Заміна термопасти Термопаста представляє із себе речовину з високим коефіцієнтом теплопровідності і необхідна для зменшення теплового опору між дотичними елементами. У нашому випадку це процесор і радіатор.
    Заміна термопасти актуальна в тому випадку, якщо вона виявилася пересохлої, або її кількість і розподіл не відповідає нормі. Для заміни термопасти необхідно акуратно видаліть стару, для цього найзручніше використовувати м'яку ганчірочку або серветку. Заново наносити термопасту потрібно тонким шаром, стежачи за тим, щоб вона заповнила всю поверхню контактних майданчиків, але не вилазила за краї теплообмінної майданчика. Заміна термопасти не складна, але досить відповідальна процедура. Для рівномірного нанесення речовини на поверхню теплообміну зручно використовувати звичайний поліетиленовий пакет. З його допомогою можна добитися оптимального розподілу речовини на поверхні теплообміну. Основною помилкою, при заміні термопасти, є той факт, що її зазвичай щедро кладуть на улюблений процесор і вона вилазить за межі майданчика охолодження, що порушує процес теплообміну.
    Не намагайтеся намазати багато термопасти, цілком достатньо нанести її тонким рівномірним шаром на майданчик процесора і щільно закріпити куллер зверху.
    Як бачите, немає нічого складного, проте, якщо навичок недостатньо, а перегрів процесора має місце, то краще всього звернутися до фахівців, які допоможуть усунути цю та інші несправності вашого ПК.
Просмотров: 2061 | Добавил: Master_Loki | Теги: перегрів, заміна, процесор, термопаста | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>