Пятница, 19.10.2018, 03:46
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Март » 25 » Робота і застосування 3D-принтерів
12:30
Робота і застосування 3D-принтерів

Робота і застосування 3D-принтерів

Кожна людина, що працює на ПК, чудово знайомий з особливостями роботи звичайного матричного, лазерного або струменевого принтера. Дані пристрої здатні виводити двовимірну інформацію, закладену в пам'яті комп'ютера, на паперові носії. Причому роздруковані дані можуть відображатися як в монохромному (чорно-білому), так і в кольоровому варіанті.

Однак в останні роки на ринку інформаційних технологій відбулися чималі перетворення. З'явився новий представник розглянутих пристроїв, а саме 3D-принтер. Завдяки йому висновок тривимірної інформації, тобто створення об'ємних фізичних об'єктів стало абсолютно реальним.

Технологія такої печатки полягає в пошаровому формуванні заданої користувачем твердої моделі.

3D-принтери дають можливість створювати різні вироби, не витрачаючи ручна праця, з мінімальними втратами часу. А завдяки високому ступеню точності даного обладнання стає можливим попередження появи будь-яких похибок у будові моделі. Тим самим 3d принтер дозволяє домогтися максимального підвищення якості кінцевої продукції.

Область застосування таких пристроїв досить обширна. Наприклад, вони можуть використовуватися з метою швидкого виготовлення різного роду прототипів. Завдяки отриманню реальних фізичних моделей цілком реально здійснити попередню оцінку ергономіки майбутнього виробу. Приміром, створивши прототип необхідної деталі, користувач може оцінити такі її параметри, як рівень збирання та ступінь функціональності. Тим самим він попереджає допущення будь-яких похибок у будові певної деталі, застрахувавши себе від витрат на організацію масового випуску «шлюбу». Завдяки скороченню циклу виробництва, досягається можливість економії своїх заощаджень і часу.

Готові прототипи дозволяють проводити тестування, яке не рекомендовано для використання на остаточних варіантах потрібних деталей.

Однак творці 3D-принтерів не збираються обмежуватися лише виготовленням експериментальних моделей. У їх плани входить забезпечення швидкого виробництва. Вже на даному етапі певні моделі розглянутого представника інформаційних технологій дозволяють створювати надточні вироби з різних матеріалів. Таким чином, завдяки 3D-принтерів можна налагодити вельми ефективне дрібносерійне виробництво. І творці даного пристрою не збираються зупинятися на досягнутому!
Просмотров: 1521 | Добавил: Master_Loki | Теги: робота, Застосування, 3D-принтер | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>