Суббота, 17.02.2018, 22:41
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Що таке супутниковий ресивер і для чого він потрібен
18:33
Що таке супутниковий ресивер і для чого він потрібен

Що таке супутниковий ресивер і для чого він потрібен

Що таке ресивер

Супутниковий ресивер (тюнер) - пристрій, який приймає отриманий через супутникову антену і конвектор сигнал, де останній обробляється (декодується і перетвориться) для перегляду на телевізорі. Давайте більш детально розглянемо дане питання для тих, хто ще новачок в супутникової темі.

Для чого потрібен ресивер

Як відомо, супутникове телебачення називається супутниковим, через те, що даний тип сигналу передається з супутника, який знаходиться в космосі. Встановивши і направивши супутникову антену на бажаний супутник, на відміну від аналогового сигналу (колективної антени і аналогового кабельного телебачення), супутниковий сигнал потребує обробки, тобто в розшифровці. Таким чином без ресивера, підключивши телевізійний кабель від конвектора в телевізор, ви нічого дивитися не зможете, так як це зовсім інший вид сигналу, що вимагає спеціальної обробки. Для того, щоб вам було зрозуміло, розберемо на прикладі. Наприклад, у вас є музичний CD-диск, треки якого записані у форматі «cda», для того щоб дані пісні прослухати не на диску, а зі свого комп'ютера (з жорсткого диска), вам необхідно їх переконвертувати, щоб адаптувати під підтримувані формати відтворення музики операційною системою, кодеками і встановленим аудіоплеєром. Практично теж саме стосується супутникового сигналу і телевізора - супутниковий ресивер необхідний для того, щоб обробити «специфічний» супутниковий сигнал і відправити його на телевізор.

Функції ресивера

Розглянувши те, для чого потрібен ресивер, давайте розглянемо його функціональні особливості.

Якщо розглядати більш детально обробку сигналу ресивера, то надходить у ресивер з конвектора сигнал перетвориться (адаптується для передачі на телевізор), а при використання платних супутникових операторів ресивер відкриває доступ до перегляду закритих каналів і розкодує кодовані канали. Після цього, сигнал готовий до трансляції на телевізорі.

Функціональною особливістю ресивера є управління каналами, тобто, перемикання каналів здійснюється не через телевізор, а через ресивер. Таким чином, для перегляду супутникового телебачення на телевізорі, вам необхідно буде включити TV AV (спеціальний канал), а безпосередньо перемикання каналів здійснюватиметься в самому ресівері.
Просмотров: 1350 | Добавил: Master_Loki | Теги: супутник, ресивер, для чого потрібен | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>