Воскресенье, 09.12.2018, 22:11
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Список корисних програм для комп'ютера
16:42
Список корисних програм для комп'ютера

Список корисних програм для комп'ютера

Коли ми розглянули найнеобхідніші програми, тепер можна і згадати про корисні програми для домашнього комп'ютера.

Безкоштовні корисні програми для комп'ютера

Онлайн меседжер

Онлайн меседжер - це програма, яка дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, смайлами і файлами з іншими людьми, через інтернет. Кращим прикладом такої програми є QIP 2012. Крім загальновідомого і популярного протоколу ICQ, QIP має підтримку великої кількості інших протоколів, що робить його універсальним і функціональним меседжер. Зручна програма щоб листуватися з друзями в режимі онлайн.

Голосова та відеозв'язок

Щоб відчути всі переваги інтернету, вам допоможе голосова та відеозв'язок. Напевно ви вже чули про таку програму як Skype. Завдяки їй ви зможете здійснювати безкоштовні голосові і відеодзвінки своїм друзям, знайомим і родичам, у яких також встановлена ​​ця програма.

Автоматичний перемикач розкладки клавіатури

Дуже часто, коли ми набираємо текст, ми забуваємо переключити розкладку клавіатури і у нас виходить «абракадабра». Щоб цього не відбувалося, встановіть програму Punto Switcher. Завдяки їй, якщо ви забудете переключити розкладку клавіатури, після неправильного написання слова, дана програма автоматично виправить його і змінить розкладку. Крім цього програма має ряд інших дуже корисних функцій, які будуть корисні практично будь-якому користувачеві.

Графічний редактор

У процесі використання комп'ютера, рано чи пізно ви зіткнетеся з тим, що необхідно буде обробити зображення. Наприклад, обрізати небудь предмет, який випадково потрапив у кадр на фотографії або ж з фотографії зробити аватар. У цьому та інших випадках, для роботи із зображеннями, на комп'ютері використовують графічний редактор. Paint.NET хороший безкоштовний графічний редактор, з широкими можливостями.

Робота з PDF-файлами

Велика кількість книг, брошур інструкцій і т.п. які переведені в цифровий вигляд, мають PDF-формат. Для читання даного формату файлів необхідно встановити програму Adobe Reader.

Віртуальний привід для дисків

Даний тип програм призначений для створення образів дисків і віртуального їх запуску. Наприклад, ви завантажили з інтернету образ диска, на якому знаходиться програма або гра. Для того щоб даний файл образу відрити на комп'ютері, необхідний віртуальний привід. Віртуальний привід віртуально відкриває цей образ, начебто б це реальний привід і реальний диск. Справитися з цим завданням вам допоможе програма DAEMON Tools Lite.

Торрент-клієнт

Якщо ви ще не стикалися з «торрентами», то обов'язково ще зіткнетеся, і запевняємо вас, що не один раз. Офіційною програмою-клієнтом є uTorrent.

Поштовий клієнт

Більшість користувачів роботу з електронною поштою здійснюють через браузер, а не через поштовий клієнт, як це було раніше. Це пов'язано з тим, що сучасний інтерфейс і можливості поштових систем, а також швидкість інтернету, дозволяють це робити безпосередньо. Зараз же поштові клієнти використовуються в більшості випадків для того, щоб працювати одночасно з декількома поштовими скриньками. Наприклад, якщо у вас є кілька поштових скриньок в інтернеті, то поштовий клієнт автоматично перевіряє їх на наявність нових повідомлень і завантажує їх в програму, миттєво інформуючи вас про що надійшов листі. Mozilla Thunderbird - поштовий клієнт, який ми вам рекомендуємо. Він включає в себе всі необхідні властивості, які потрібні для роботи з поштою.

Блокнот

Notepad + + є професійним блокнотом з великою кількістю функцій - деяким з вас буде вельми корисний.

Платні корисні програми для комп'ютера

Крім переліку безкоштовних програм, які необхідні для роботи з комп'ютером, є і платні. З платних програм ми порадимо встановити на комп'ютер наступний софт.

Файловий менеджер

Файловий менеджер - програма, призначена для управління файлами, як на комп'ютері, так і на віддаленому сервері. Тобто, якщо ви часто переміщаєте файли на комп'ютері з папки в папку, або ж часто звертаєтеся до них, то зручну роботу вам забезпечить файловий менеджер. Найвідомішим файловим менеджером є Total Commander. Хоча ми його і включили до переліку платних програм, їм можна користуватися і без активації, натискаючи на потрібну кнопку при запуску програми.

Робота з компакт-дисками

Для широкої можливості налаштувань запису CD і DVD дисків випущено досить багато програм. З усіх цих програм варто відзначити програму Ashampoo, яка має величезний функціонал і дуже красивий інтерфейс, але, на жаль, вона платна. З безкоштовних аналогів можемо порадити Nero Mikro.

Системні утиліти

Ну і наостанок хочемо пару слів сказати про таку програму як AIDA64, яка надає користувачеві інформацію про встановлені комплектуючих на комп'ютері, справити тест стабільності, тест продуктивності і т.п. Програма є умовно платній, так як без активації урізує велику кількість своїх функцій, але, тим не менш, тих функцій, які доступні в безкоштовному режимі - цілком достатньо для отримання потрібної інформації про комплектуючих.
Просмотров: 1894 | Добавил: Master_Loki | Теги: список, програми, для комп'ютера, корисні | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>