Пятница, 19.10.2018, 03:30
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Март » 24 » Утилізація комп'ютерів та оргтехніки
12:30
Утилізація комп'ютерів та оргтехніки

Утилізація комп'ютерів та оргтехніки

На сьогоднішній день утилізація комп'ютерів та оргтехніки - одна з найважливіших проблем людства на даний момент. У них міститься велика кількість шкідливих для навколишнього середовища речовин, і щоб не забруднювати природу, вчені придумали безліч способів утилізації комп'ютерів та оргтехніки.
Чи не кожен день випускаються нові, більш потужні моделі комп'ютерів, більш швидка і якісна оргтехніка, а застаріла периферія стають нікому не потрібною і її просто викидають. Але на цьому її життя не закінчується. Застарілі види комп'ютерів і моніторів утилізується наступним способом:
1. Первинний огляд, розбір на запчастини
2. Розподіл всіх запчастин на 2 групи - робітники і не робочі.
3. Робочим запчастинах - друге життя
4. Неробочим запчастинах - переробка

У центр по утилізації комп'ютерів і периферії щодня надходять сотні відпрацьованих своє пристроїв. Спочатку їх розбирають на частини, перевіряють кожну запчастину на працездатність і після цього формують 2 групи відходів - робочі і не робочі.
Робочі запчастини купують сервісні центри з ремонту комп'ютерів, лахмітники, а також приватні підприємці, які збирають з робочих запчастин комп'ютери і продають їх за ціною нижче ринкової.
Неробочі частини комп'ютерів ділять на групи:
1. Корпуси
2. Плати
3. Процесори
4. Жорсткі диски
5. Блоки живлення
Корпуси утилізованих комп'ютерів відправляють на переплавку, оскільки в ньому багато заліза і алюмінію. Але перед відправкою, відкручують всі можливі болти, гайки і дають їм друге життя.
Материнські плати відчищають від кріплень для підключення пристроїв, отпаивают всі дрібні деталі (чіпи, транзистори) і відправляють основи материнських плат на заводи з виробництва комп'ютерів - там їм дають друге життя. Чіпи та транзистори перетворюють на дрібну крихту і хімічним способом витягують з них кремній - основу для нових чіпів.
Процесори утилізують окремо від усіх інших плат, оскільки в них мається на невеликих кількість чистого золота. Чисте золото є відмінним провідником електрики, тому його використовую в якості основи для пайки. Процесори на деякий час опускають в «царську горілку», після чого з них осідає золото в чистому вигляді.
Перед утилізації жорстких дисків їх розбирають на 2 частини - плати і жорсткий накопичувач. Всі плати і чіпи відправляють на переробку до запчастин від материнських плат, а жорсткі диски переплавляють для створення нових накопичувачів.
Від блоків живлення відокремлюють дроти і пластикові частини, після чого весь пластик переробляють в нову пластмасу, а дроти переплавляють в метал. Чіпи та основу під них відправляють на переплавку до материнських плат.
Просмотров: 815 | Добавил: Master_Loki | Теги: комп'ютери, оргтехніка, Утилізація | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>