Воскресенье, 18.02.2018, 23:11
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Вибір супутника
19:17
Вибір супутника

Вибір супутника

Все більше користувачів відмовляються від кабельного телебачення і віддають перевагу супутниковому. Це цілком логічно, тому що не завжди абонентів кабельного ТБ влаштовує перелік кабельних каналів. Крім того, зараз широким попитом користуються широкоформатні телевізори Full HD і за задумом, на таких телевізорах, необхідно дивитися HD-телебачення високої парності, а не аналогове кабельне, якість картинки якого, м'яко кажучи, не відповідає. Так, питання можна вирішити за допомогою підключення цифрового кабельного телебачення, але знову-таки, перелік каналів буде істотно урізаний, в порівнянні з тим, що можна дивитися через супутникову антену, а на додаток ще й вартість кабельного ресивера майже дорівнює вартості супутникового. Якщо говорити щодо приватного сектора і заміської місцевості, то супутникове телебачення це єдиний варіант перегляду широкого асортименту каналів.

У першу чергу, перед тим як встановлювати супутникову антену, ви повинні вибрати оператора супутникового телебачення, а точніше супутник, на який буде спрямована антена. Для новачків ми розкриємо це питання більш детально.

Отже, суть супутникового телебачення полягає в тому, що сигнал певних телеканалів надходить на супутник, який знаходиться в космосі, саме з цього супутника кожен абонент приймає сигнал на свою супутникову антену. Прийнятий на антену сигнал направляється в тюнер (ресивер), де сигнал обробляється, а для деяких каналів розкодовується, і потім надходить у «готовому» вигляді вже безпосередньо в телевізор. Саму структуру комплекту супутникового обладнання, для прийому супутникового сигналу, ми розглянемо трохи пізніше, зараз же нас цікавить вибір супутника.

На сьогоднішній день з супутника транслюються як відкриті, так і кодовані канали. Канали можуть як окремо розміщуватися на супутнику, так і входити в пакет каналів, який належить супутниковому оператору. Більшість же супутникових каналів кодуються, щоб за їх перегляд абоненти платили гроші. Для зручності перегляду великої кількості каналів з одного супутника, і для єдиної оплати за їх перегляд, існують супутникові оператори. Мовлення російськомовних каналів здійснюється з різних супутників, які знаходяться на різних позиціях. Для прийому сигналу з супутника ваша антена повинна бути чітко спрямована на обраний супутник. Якщо ж обрані вами супутники знаходяться близько один до одного, то швидше за все, ви зможете приймати сигнал з обох супутників на одну антену.

Таким чином, якщо ви хочете дивитися до 30 безкоштовних російськомовних каналів, то для цього радимо направити свою супутникову антену на супутник ЯМАЛ 201. Також, є й інші супутники з відкритими для перегляду каналами, але вони не так наповнені як Ямал. Що стосується операторів супутникового телебачення, то це: найпопулярніший оператор Триколор-ТВ, число абонентів якого росте інтенсивними темпами, також необхідно згадати про такий супутниковому операторові який включає в себе найбільший перелік каналів - це НТВ-Плюс і, звичайно ж, оператор Веселка -ТБ. Ознайомиться з переліком каналів і вартістю пакетів даних операторів ви можете на їх офіційних сайтах.

Отже, спочатку ви вибираєте вид супутникового мовлення: безкоштовний або платний. Для вибору супутника з безкоштовними каналами використовуйте сервіс Frocus.net, для вибору платних пакетів - офіційні сайти операторів супутникового ТБ. Якщо у вас широкоформатний телевізор враховуйте те, що деякі оператори вже ведуть мовлення в HD форматі.

Ще один нюанс при виборі супутника - можливість направити на нього супутникову антену. Якщо ж вікна вашої квартири виходять в іншу від супутника сторону, або ж перед будинком є ​​перешкоди у вигляді дерев або будинків, то тоді антену необхідно встановлювати на даху. Якщо ж з якихось причин і на даху встановити антену не вийти - то доведеться вибирати інший доступний супутник.
Просмотров: 879 | Добавил: Master_Loki | Теги: супутника, вибір, антена | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>