Пятница, 19.10.2018, 03:21
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Март » 24 » Відновлення файлів на сто відсотків
12:45
Відновлення файлів на сто відсотків

Відновлення файлів на сто відсотків

Непередбачений відмова роботи комп'ютера викликає бурю емоцій у користувачів. Це пов'язано з тим, що у кожного з нас на жорсткому диску зберігається величезна кількість цифрової інформації, що має не тільки матеріальний еквівалент вартості, а й моральну цінність. Скільки існують комп'ютери, стільки часу люди намагаються написати програму, що допомагає у важких ситуаціях, подібних до цієї. Деякі з них непогано справляються з покладеними завданнями, але лідером серед них є програма Starus Recovery. Кожен поважаючий себе користувач, не важливо, просунутий він або початківець, повинен подбати про безпеку своїх даних, що в повній мірі допомагає зробити програмний продукт Starus Recovery.

Найчастіше при роботі комп'ютера зустрічаються неполадки, пов'язані з відмовою устаткування. Перепади напруги, з якими не справляється блок живлення, негативно відбиваються на роботі жорсткого диска, який перестає завантажуватися. Пошкодження логічних розділів відбувається також внаслідок нехтування правилами безпечної роботи на комп'ютері та ігноруванням використання антивірусних програм. У будь-якому випадку, якщо необхідно відновлення розділу, який був пошкоджений, вилучений або помилково відформатовано, то без допомоги програми Starus Partition Recovery явно не обійтися. Алгоритм програми ретельно сканує вибраний носій, з максимальною точністю відтворюючи всю розташовану на ньому інформацію. Як тільки програма завершить свою роботу, пошкоджені розділи будуть знову доступні для читання. Це справедливо не тільки для логічних розділів жорсткого диска, що підтримують файлову систему FAT або NTFS, але також для карт пам'яті і флеш-карток.

Іноді доводиться відновлювати видалені файли, які потрапили в корзину помилково або в момент емоційного потрясіння. Через якийсь час користувач розуміє, що вчинив дурницю, і починає шукати можливість, щоб все повернути і зробити як було. Для цього й існує новий програмний продукт Starus File Recovery, який допомагає провести відновлення файлів, видалених і затертих іншими встановленими додатками. Ця програма допомагає реанімувати ваші файли навіть з відформатованих в FAT або NTFS логічних розділів жорсткого диска. Також ви завжди можете розраховувати на її допомогу, якщо вам необхідно повернути інформацію з карти пам'яті або флешки.
Просмотров: 729 | Добавил: Master_Loki | Теги: файли, Відновлення | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>