Воскресенье, 09.12.2018, 22:18
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 9 » Для чого потрібен Wi-Fi роутер
17:21
Для чого потрібен Wi-Fi роутер

Для чого потрібен Wi-Fi роутер

Сьогодні, інтернет є практично в кожній другій квартирі нашої країни. Інтернет розвивається величезними темпами, рівно як і розвиваються технології його передачі. Якщо наприкінці дев'яностих і до середини двотисячних років швидкість інтернету вимірювалася в кілобайтах, наприкінці двотисячних - в мегабитах, то зараз відбувається перехід обчислення швидкості інтернету аж у гігабайти! Якщо раніше доступ до інтернету здійснювався тільки-лише по проводах, то тепер передача даних може відбуватися і в бездротовому режимі.

Wi-Fi роутер необхідний для того, щоб організувати доступ до Інтернету кільком пристроям. Тобто, якщо у вас є кілька пристроїв, на яких ви хочете налаштувати доступ до інтернету, то вам потрібен роутер. Якщо ж деякі з цих пристроїв підтримують обмін даними по коштах технології Wi-Fi, то тоді вам необхідний вже не простий роутер, а Wi-Fi роутер.
Wi-Fi роутер - це мережевий пристрій, до якого підключається Інтернет, з метою розподілу його на кілька пристроїв. Розподіл інтернету здійснюється як по LAN так і по Wi-Fi. Таким чином, якщо у вас вдома є: комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон і супутниковий ресивер з можливістю доступу в Інтернет - то вам допоможе Wi-Fi роутер. У тих пристроях, в яких немає Wi-Fi модуля, підключаються до роутера по LAN.
Просмотров: 1324 | Добавил: Master_Loki | Теги: Wi-Fi, роутер, Для чого, потрібен | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>