Пятница, 19.10.2018, 04:25
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Март » 25 » Заправка картриджа лазерного принтера
12:27
Заправка картриджа лазерного принтера

Заправка картриджа лазерного принтера

Лазерний принтер - це пристрій, який працює за принципом формування зображення за допомогою лазерного сканування фоточутливих елементів принтера спеціальним променем. Завдяки своїм перевагам, пристрої користуються високим попитом на споживчому ринку.
Лазерний принтер має високу продуктивність і дозволяє отримувати високу якість тексту і зображень. Достатньо один раз картридж для принтера купити, щоб використовувати його тривалий час. При цьому необхідно враховувати, що в залежності від виробника картриджі можуть мати різну конструкцію. Зокрема, селеновий барабан може знаходитися всередині картриджа або розташовуватися окремо від нього.
Картридж лазерного принтера заповнюється спеціальним порошком - тонером. Він може мати чорний, жовтий, синій, червоний відтінок. Тонер переноситься на заряджений барабан для формування видимого зображення, яке потім з'являється на папері. Картридж являє собою контейнер з цим тонером. Заправка картриджа вимагає наявності у майстра викрутки, молотка, тонких і круглих пасатижів, шматка матерії і декількох ватяних дисків.
Щоб заправити картридж, необхідно пройти декілька етапів. Першим ділом фахівці готують робочий стіл і витягують старий картридж із лазерного принтера. Картридж укладають на стіл і уважно оглядають. З обох торців картриджа можна побачити кріпильні елементи - невеликі сталеві Чепік.
Картридж повинен бути встановлений перпендикулярно до поверхні столу. Досвідчені майстри притримують контейнер однією рукою, а іншою ставлять на сталевий Чепік викрутку. Викрутка буде розташовуватися під прямим кутом до поверхні столу. Далі необхідно вибити всередину картриджа сталевий Чепік з однієї й іншої сторони. Тепер картридж можна розділити на дві половини. В одній половині розташовується тонер і валики. У другій половині знаходяться валики і контейнер для збору відходів.
Майстер залишає перед собою половинку картриджа, призначену для засипки тонера. Відкривши спеціальний відсік, необхідно висипати в урну залишки старого тонера. Далі 2/3 об'єму картриджа заповнюють новим тонером і акуратно закривають кришку відсіку. Залишається очистити відсік для сміття, розташований на другій половині картриджа.
Коли всі роботи виконані, половини картриджа з'єднують за допомогою металевих Чепік і видаляють з поверхні конструкції залишки тонера за допомогою ганчірочки. Заправка картриджа закінчена.
Просмотров: 1157 | Добавил: Master_Loki | Теги: лазерний, картридж, Принтер, заправка | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>