Воскресенье, 18.02.2018, 23:09
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Июнь » 16 » Звідки з'явилася назва Bluetooth?
18:18
Звідки з'явилася назва Bluetooth?

Звідки з'явилася назва Bluetooth?

Bluetooth (блютус) - цей термін використовується в специфікації бездротових мереж. Дана технологія дозволяє виконувати обмін інформацією між різними пристроями: ноутбуками, персональними комп'ютерами, планшетами, мобільними телефонами, фотоапаратами, mp3 плеєрами, бездротовими мишками, навушниками і так далі. Bluetooth здатний встановити зв'язок між зазначеними пристроями, якщо вони розташовуються на не дуже великому відстані один від одного, зазвичай від одиниць до сотні-двох метрів - великий вплив робить наявність між ними всіляких перепон.

Слово «Bluetooth» перекладається на російську мову як «синій зуб». Вельми незвичайна назва, чи не так? Але якщо звернутися до історії, то можна легко це пояснити. Синій зуб - це прізвисько відомого данського короля Харальда I, який жив у десятому столітті. Саме йому вдалося об'єднати ворогуючі скандинавські народи Данії та Норвегії, і ввести в державі християнську релігію. Автори блютус, використовували цей факт, символічно підкресливши здатність свого винаходу об'єднувати в єдиний протокол кілька різних. А своє прізвисько Харальд отримав через те, що у нього один передній зуб мав синюватий забарвлення. На датському Харальда називали «Blatand», що в перекладі означало «сенезубий».

Специфікація Bluetooth була розроблена і впроваджена групою Bluetooth Special Interest Group, яка була заснована в далекому 1998 році. У групу увійшло ряд найбільших компаній - найбільш відомі з них: Nokia, Intel, Toshiba, IBM і Ericsson. Через деякий час, протокол зв'язку Bluetooth склав частина стандарту IEEE 802.15.1. Цей популярний у користувачів протокол, постійно модернізується виробниками і на сьогоднішній день вже розроблена модифікація Bluetooth 4.0.
Просмотров: 997 | Добавил: Master_Loki | Теги: назва, Bluetooth | Рейтинг: 0.0/0

Помощь On-Line
t>