Воскресенье, 09.12.2018, 23:15
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Каталог сайтов » Настройка компьютеров

Автоматична установка Windows XP
26.03.2013, 23:35

Автоматична установка Windows XP

Продовжимо тему економії часу при установці операційної системи. Минулого разу ми навчилися інтегрувати Service Pack 2 і подальші оновлення в дистрибутив Windows XP. Це дає невеликий виграш у часі, але хотілося б ще прискорити цей процес.

Microsoft подбав про своїх користувачів і створив для нас утиліту setupmgr. Отже, беремо дистрибутив Windows XP і в каталозі Support / Tools шукаємо файл deploy.cab. Відкриваємо його звичайним WinRAR'ом і розпаковуємо файл setupmgr.exe - саме він необхідний нам. Запускаємо його.

При запуску програма запитує, що робити: створювати новий файл або редагувати старий. Відзначаємо перший пункт. Потім програма цікавиться, для чого ми створюємо цей файл. Так як нам необхідна тільки автоматична інсталяція XP, Ми відзначаємо пункт «для автоматичної установки Windows».

Наступне діалогове вікно запитає Вас, для якої операційної системи призначений файл. Виберемо ОС Windows XP Pro (якщо Ви будете встановлювати Windows XP Home, то вибирайте відповідний пункт).

Наступне діалогове вікно «Рівень взаємодії з користувачем» запитає Вас, яким чином буде відбуватися установка. Вибираємо другий пункт «Повністю автоматична установка».

Вікно «Дистрибутивная папка» попросить вказати, де знаходяться настановні файли Windows. Вибираємо другий пункт «Файл відповідей буде використовуватися для установки з компакт-диска» і натискаємо «Далі».

У наступному вікні Ви можете ознайомитися з ліцензійною угодою. Якщо Ви згодні, встановіть галочку «Я приймаю умови цього ліцензійної угоди». Якщо Ви проти, натискаєте кнопочку «Скасування» після чого програма завершить свою роботу.

Тепер програма відкриє новий вид вікна, який необхідний для регулювання інших параметрів.

Тут необхідно:

    * На закладці «Загальні параметри» ввести ім'я користувача і організацію, встановити колірну палітру екрана, дозвіл і частоту оновлення, часовий пояс, у якому Ви перебуваєте, ввести ключ продукту;
    * На закладці «Мережеві параметри» ввести ім'я комп'ютера (будь-яке, але бажано складається з латинських символів, хоча допускається і кирилиця), вказати пароль Адміністратора (або залишити це поле порожнім, якщо Ви не використовуєте паролі в своїй системі), налаштувати мережеві компоненти ( якщо комп'ютер використовується в мережі, то вказати IP адреса, додати або видалити служби; якщо комп'ютер не використовується в мережі - залишити ці налаштування за замовчуванням) і нарешті вказати робочу групу або домен (знову ж для комп'ютерів, що використовуються в мережі);
    * На закладці «Додаткові параметри» вкажіть країну, в якій ви знаходитеся, телефонний код міста, код виходу на міську лінію і спосіб набору номера (ці налаштування необхідні, якщо Ви будете використовувати Інтернет), далі вкажіть мову, параметри браузера, папку, в яку хочете встановити Windows.

Нарешті натискаємо «Далі» і отримуємо вікно, яке питає, де розмістити файл unattend.txt. Збережіть його, де хочете. Для прикладу, я збережу його в папці «C: Temp».

Нарешті останнє діалогове вікно сповістить Вас про те, що робота програми завершена і файл збережений там, де Ви вказали. Але це ще не все ...

Зайдіть в каталог, де Ви зберегли файл (в моєму випадку це C: Temp) і перейменуйте його в Winnt.sif. Ось тепер файл відповідей дійсно готовий. Вставляйте дискету 3,5 (А) в дисковод і копіюйте на неї цей файл.

Тепер, коли Ви зберетеся встановлювати Windows, крім компакт-диска з дистрибутивом Windows XP, вставте ще і дискету з цим файлом. Система сама знайде відповіді на всі питання, які потрібні їй для установки Windows XP.
Переходов: 0 | Добавил: Master_Loki | Рейтинг: 0.0/0 | Теги: Автоматична, установка, xp, Windows
Помощь On-Line
t>