Воскресенье, 09.12.2018, 22:35
Приветствую Вас Гость | RSS
Компьютер: жизнь внутри
Поиск
Форма входа

Новое...
Реальный замер скорости интернета
Смартфоны будут заряжаться от нашего тела
Intel и Micron разрабатывают 32-слойный чип памяти 3D NAND
OCZ планирует начать продажи своих новейших SSD-дисков серии Saber 1000
Универсальный аксессуар 8-в-1 XiStera для смартфонов Apple iPhone
Corsair дополнила свою линейку компьютерных корпусов Carbide новой моделью 330R Titanium Edition
От партнеров:
Друзья сайта
Статистика
Херсонский ТОП
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Каталог сайтов » Настройка компьютеров

Урізуємо розмір Windows XP/2k в два рази
26.03.2013, 23:46

Урізуємо розмір Windows XP/2k в два рази

Примітка: більшість рад, описаних в даній статті можна з таким же успіхом виконати не тільки з Windows XP, але і з Windows 2000 і можливо з усіма подальшими версіями Windows які вийдуть в недалекому майбутньому.

Не для кого не є секретом, те що багато користувачів хочуть поставити Windows XP, але не можуть собі цього дозволити, так як після установки і настройки вона займає близько 1,5 Гб навіть при вжалення всіх додаткових компонентів. А за час її використання розмір папки WINNT росте як на дріжджах, не кажучи вже про те що навіть після перезавантаження файл підкачки (pagefile.sys) залишається важити більше 250 Мб, ну а якщо ви ще в WinXP грали в Doom3 або щось таке ж ресурсопожірающее то не дивуйтеся коли підкачка буде важити пару гигов ;). Вообщем думаю кожен, навіть маючи 200 Гб вінчестер хоче заощадити 5-6 сотень Мегабайт. Отже почнемо:

УВАГА: Даний спосіб не призводить до негативних наслідків якщо ви зробите все точно як описано в цій статті, але категорично рекомендуємо виконувати ці дії тільки якщо ви встановили драйвера для всіх устройсва вашого ПК, або у вас завжди є під рукою інсталяційний диск з WinXP. Автор статті не несе відповідальності за ваші криві руки. На моєму ПК всі ці дії прекрасно працювали, і цю статтю я пишу зараз саме в цій урізання Win2000.

Якщо все вишенапісанного вас не злякало, починаємо робити наступне:
1) Заходимо в настройки системи (Win + Pause) і відключаємо відновлення системи (це секоновім вам більше 300 Мб!).
2) Заходимо в папку з усановленной Windows XP/2k і шукаємо папочку "Driver Cache" - в ній кілька тисяч файлів, загальним розміром більше 400 МБ! - Це копії ваших драйверів, а також драйвери лдя всіляких пристроїв усіх виробників! А у вас буде копір-сканер компанії Саньє або мишька з гіпер двигуном? Сумніваюся ... Видаляємо все вміст папки "Driver Cache".
3) Заходимо в папку "System32" (за замовчуванням c :/ winnt/system32 /) і шукаємо папочку "Dllcache". Важить вона трохи немало - більше 70 МБ. І знову ж нікому не потрібні копії системних файлів. Видаляємо всі вміст "Dllcache".

Ось і все. Якщо у вас з'явилося повідомлення типу "Були видалені системні файли", тисніть "відміна". В принципі це повідомлення не повинно з'явитися якщо ви відключили "відновлення системи". Таким чином в результаті наших дій ми освободелі більше 600 МБ вільного місця!
Переходов: 0 | Добавил: Master_Loki | Рейтинг: 0.0/0 | Теги: Урізуємо, xp, Windows, розмір, 2K
Помощь On-Line
t>